Motorola 5G Teknolojisini Nasıl Sağlayacak?

5G akıllı telefon yarışında ilk olmak için çoğu marka yarış içerisinde. Ancak Lenovo’nun sahibi olan Motorola’dan kimsenin beklemediği bir hamle geldi . Dünyada ilk   5G desteği sunan akıllı telefonu Moto Z3 16 Ağustos’da Verizon tarafından satışa sunulacak. Peki, Motorola bu 5G teknolojisin nasıl sağlayacak ? ;

 Motorola 5G teknolojisini mod ile sağlayacak 

Verizon tarafından Los AngelesSacramentoHouston şehirlerinde 5G ağı devredeMoto Z3’e takılan bir aparat sayesinde bu 5G hattına erişilebilecek.Yani karşımızda tam olarak kendi özelliği ile 5G olan bir telefon yok. Zaten Verizon için 16 Ağustos’ta çıkacak olan telefon bir şekilde şirketin 5G ağının tanıtımını yapmak için ortaya çıkmış gibi görünüyor. Ancak 5G aparatı ancak 2019 yılının ilk aylarına yetişecek.

Peki bu bu android telefonun özellikleri neler?

Bir aparatla bile olsa 5G sunacak bu telefonun özellikleri nasıl? Z3 android telefonda işlemci olarak Snapdragon 835 kullanılıyor. Cihazda aynı  Z3 Play gibi 6 inç Süper AMOLED ekran, cam ve metalden tasarlanmış , ip ince üst ve alt çerçeveler bulunuyor. Telefonda, 12MP çift arka kamera ,  84 derece geniş açıya sahip 8 MP selfie kamerası var. Z3 telefonunda  3000 mAh gibi orta büyüklükte bir batarya mevcut. Hızlı şarj için kutudan 15 W gücünde turbo adaptör çıkıyor. Ortalama büyüklükte bir pil ancak Motorola, pilin bir tam gün yettiği iddiasında.

peki bu MOTO Z3’ün fiyatı nedir? 

Z3’ü satın almak isteyen Verizon kullanıcıları 24 ay boyunca ayda 20 dolar (toplamda 480 dolar)ödeyecekler.

ayrıca cihaz Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir